Šlifavimo staklės v1

Dirbant su metalu, o ypač su smulkiomis detalėmis dažnokai jas tenka šlifuoti, bet dažniausia po ranka nėra normalių šlifavimo staklių. Bet tai anokia bėda, galima greitai ir nesunkiai mini staklytes pasigaminti patiems. Mums reikės bet kokio kampinio šlifuoklio, manyčiau jūs jį turite. Dar reikia surasti keletą metalo laužo gabaliukų metalinei konstrukcijai. Tad nieko nelaukdami pasiraitojame rankoves ir kimbame darbus.

Man metalo laužo krūvoje po ranka pasipainiojo U formos metalinis profilis, kurį sėkmingai ir panaudojau. Truputį pjaustymo kampiniu šlifuokliu bei suvirinimo darbų ir gauname gan keistos išvaizdos metalinę konstrukciją iš storo metalo.

Apačioje paliekame metalinę juostelę, jos pagalba visą konstrukciją galėsime įtvirtinti spaustuvuose. Taip pat šone priviriname ir pastiprintą „ausį” kurioje išgrežiame skylę tvirtinimo varžtui jo pagalba prisuksime kampinį šlifuoklį.

Pagaminame atraminę plokštelę, ant jos bus žymiai patogiau prispaudus smulkias detales saugiai apdirbti.

Prisukame varžtu kampinį šlifuoklį prie plokštelės.

Visą konstrukciją ne tik galime bet ir reikia darbų saugos sumetimais tvirtai prisukti spaustuvuose.

Atraminę plokštelę galime reguliuoti ęsant poreikiui. Šlifavimo diskų būna skirtingų tipų bei storių. Viskas. Galime naudotis. Konkrečių matmenų nenurodau, nes viską gaminau ekspromptu, be jokių brėžinių. Viskas priklauso nuo jūsų turimo kampinio šlifuoklio bei metalinio laužo iš kurio ir gaminsite konstrukciją. Viskas, gero ir saugaus darbo.

One thought on “Šlifavimo staklės v1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.