Xiaomi Piston 3 Black ausinių remontas

Sveiki sūnus paprašė pažiūrėti kas blogo atsitiko Xiaomi Piston 3  ausinėms. Nusiskundimas labai paprastas, staiga labai smarkiai sumažėjo garso lygis. Paieškojus internete supratau, tokie simptomai būdingi šio tipo ausinėms, o remontas labai paprastas. Tad pradedame.

Šios ausinės vidinio tipo, dedamos į ausų kanalą, ir manau patys suprantate kad ilgai švariomis išlikti jos negali. Gumines detales užkiša ausų siera, problemų nėra tai valoma elementariai paprastu ausų krapštuku, galite pamirkyti spirite, taip ir dezinfekciją atliksite. Bet tai nepadeda, reikia kapstyti giliau.

Problema matoma akivaizdžiai. Ausų siera praktiškai visiškai užkimšo apsauginį ausinių tinklelį. Reikia labai atsargiai, kad nepažeisti su aštriu peilio galiuku, ar adata pakelti šį apsauginį tinklelį, jis labai trapus, būkite atsargūs.

Akivaizdžiai matosi aklinai užlipdytas apsauginis tinklelis. Reikia valyti.

Į nedidelį kamštelį įpilame spirito ir gerai išmirkome, manyčiau galima būtų naudoti ir vandenilio peroksidą, spiritas buvo po ranka, tad pasinaudojau juo. Pamirkius prilaikant su pincetu, visi nešvarumai išpučiami stipria oro srove iš suspausto oro balionėlio, arba jei tokio neturite galite ir burna sukelti reikiamą spaudimą. Būkite labai atsargūs, tinkleliai miniatiūriniai, momentaliai galite nupūsti, nerasite. Vėliau viską atsargiai surinkite atbuline tvarka.

Viskas remontas kaip ir baigtas. Apsauginiai tinkleliai įdėti, gumytės uždėtos, galima testuoti.

Ausinės ir vėl puikiai dirba, užtrukome tik kokias dešimt minučių. Aišku galima su riksmais ir ašaromis „ir vėl šlamštas, neveikia, tik pinigus išmečiau į balą” išmesti šias puikias ausines į šiukšlių kibirą. Atsiminkite galva žmogui duota ne tik tam, kad į pilvą neprilytų, naudokite pagal paskirtį.

Geros dienos, tegul jūsų įrenginiai tarnauja jums kaip galima ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.