Medienos apdirbimo paroda JAV 2016 metai 3 dalis

Labai įdomus reportažas iš medienos apdirbimo parodos JAV 2016 metai 3 dalis (rusų kalba)

6 thoughts on “Medienos apdirbimo paroda JAV 2016 metai 3 dalis

 1. Na gal nereikia čia dėti ‘va radau internete’.
  Juk blogas skirtas apie SAVO statybas informuoti.
  Na jei jau dedi tai juk gali visus video į 1 temą sudėti.
  Arba atskirą blogą padaryk, kuris nerodomas statytojų tinklalapyje.
  Perskaitęs, ištrink 😉

  1. Gerai atsižvelgsiu į pastabas, paskutinius video iš medienos parodos įdėjau dėl kelių priežaščių:
   1. Tai medienos apdirbimo paroda ir ji tiesiogiai susijusi su statybomis ir pan.
   2. Dabar ne statybų sezonas ir nelabai yra ką rašyti.

 2. ps.
  Pastebėjau kad šiame bloge tas Captcha veikia labai piktai – pasako kad blogas Captcha ir ištrina komentarą. Bet parašius antrą kartą – suveikia.
  O antrą kartą komentuoti tą patį paprastai nesinori. Laimei, žinau apie tokius Capcha kaprizus ir išsisaugau komentarą.
  Perskaitęs ištrink 😉

 3. Sveiki, aš panašios nuomonės, kam iš eilės transliuoti vis apie tą patį, į vieną sukėlei visas parodas ir viskas OK. Tuo labiau viską gali internete rasti kas domina, užtenka vieną kart pasidalinti. Kad domėtis taip labai įrankiais, reikia būti užkietėjusiu statybininku-staliumi, o tai mažai kam rūpi, nes visi skuba greičiau pasistatyt, o ne meistrauti..

  P.S. Komentarų apsauga labai nervina kai du kart turi spaudinėt dar papildomai skaičius suvedinėt kurie nelabai aiškūs, gal vertėtų jas nuimti norint būti draugiškam :)?

  1. Labai dėkingas už jūsų atsiliepimus, pasistengsime pasitaisyti. Gal galite plačiau aprašyti koks informacijos pateikimo būdas jums būtų labiausia priimtinas ? Aš negaliu pasiekti tokio lygio kaip kiti garsūs meistrai. Visų pirma tai aš ir pats dar mokinuos, semiuosi informaciją iš visur kur tik galiu ją gauti. Plius šiuo momentu labai ribotai galiu dirbti, nes dirbtuvės tik statomos, o ir įrankių parkas dar labai ribotas. Bet po truputį judu tikslo link. Taip pat jei jūs turite ką nors įdomaus sumeistravę, parašykite sudėsiu jūsų darbus, manau ir kitiems bus įdomu pažiūrėti ar padiskutuoti.
   P.S. Sutinku kad komentarų apsauga nervina, bet ji kol kas būtina, priešingu atveju neatsiginčiau nuo spamo (liūdnos patirties turiu). Aš tikrai nesikandžioju ir stengiuos būti draugiškas, bet su blogybėmis taip pat reikia kovoti, o tai dažnai sukelia nepatogumų sąžiningiems skaitytojams. Bet į jūsų patarimus pasistengsiu atsižvelgti, bei paieškoti kitokių šios problemos sprendimų būdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.