Laikinos durys

Kadangi orai vis šaltyn, o vėjai stipryn prisireikė laikinų durų. Suprantu kad nėra dar langų ir net sienų bet dirbti darosi nejauku. Bandžiau pritaikyti senas duris, bet ten propeleris toks, kad išlyginti jokių šansų. Tad nutariau pasigaminti pats.

IMG_0657

Visas lentas pasiruošiau su reismusu, pilnas maišas pjuvenų …

IMG_0659

Visi sujungimai klijuoti, plius suveržti 200 mm medvarščiais. Viską padaryti pagal technologijas negaliu, dar trūksta įrankių, o ir durys kol kas laikinos.

IMG_0661

Tarpinis variantas. Durys didokos nes tai dirbtuvės. Apatinė dalis padaryta iš 200 mm lentos, viršutinė iš 150 mm lentos, vidinės ir vertikalios pertvaros iš 100 mm lentų. Storis 45 mm, eglinės.

IMG_0665

Durys daromos toliau. Tarpus užpildysiu vata, o išorę apklijuosiu 8 mm osb plokšte. Turėtų gautis gan šiltos durys.

IMG_0669

Užpildome tarpus vata ir gerai sutepame klijais.

IMG_0670

Viską gerai prisukame medvarščiais. Kai viskas gerai išdžius, pripjausiu pagal matmenis.

IMG_0676

Durys beveik padarytos.

IMG_0677

Pasiruošiame vietą ir atramas skylės spynai išfrezavimui.

IMG_0678

Kai viskas buvo padaryta supratau, kad nupirkau ne tokią spyną. Tikėjausi sutaupyti darbo laiko ir pinigų, bet špygą taukuota … Spyna skirta varteliams, nes siaura, būtinai panaudosiu, vartelius jau senai suvirinęs. Turiu gerą didelę spyną kuriai ir reikės perdaryti skylę, bet tai vėliau.

IMG_0679

Durys jau vietoje. Kabinti kokias nors spynas nėra prasmės, puikiausiai praeiti galima kiaurai sienas. Apsauga – taip pat vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.